Ловля форелі на озері

Доброго дня риболовам! З вами Маркіян, як і обіцяв в попередній статті де розказував про форель на річці, в даній статті я розкажу вам про канадську форель на озері. Для початку я покажу місця ловлі а також вже безпосередньо опишу приманку і сам метод.

Що ж тут розказувати, чи хіба щось тут можна написати..природа неперевершена, неймовірна, там треба бути і це все відчути, побачити власними очима…

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Самі бачите, що природа не реальна, вода чистенька, берег камянистий, все те що любить королівська риба, де вона мешкає і де вона харчується, одним словом живе по королівськи.

Окей достатньо лірики, перейдемо до праці. На рахунок снасті…мені тяжко щось виділити…немає якихось крутих примочок, кардинальних змін. Все по стандартому, вудилище підбираємо на свій смак, так як я не прихильник довжелезних і тяжких вудилищ, у мене вудилище 3-ьох метровка але середньої легкості, катушка фірми шимано 4000. Лєска грубенька 0.33 на 9 кг і гачки розміром 10. Як бачите я нічого не міняв, вся снасть з фотографіями є більше описана в попередіній статті фороль в проводку.

Приманка і метод ловлі

Сьогодні  нашому меню ось така приманочка:

DSC_0523 DSC_0524

Це мікс “бутерброт” З бойлів фірми ” powerbait” і креветок. Ці бойли думаю в Україні не купиш, але тут вони є  і я б сказав дуже ефективно діють з комбінацією з ще чимось, наприклад з креветками або з хробаком, можна з коником. Вони дають і запах лососевої ікри + колір і сам іхній вигляд у формі ікринок. На гачок спочатку надіваємо бойл а вже потім креветку або щось інше.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В даному методі я використовував креветки. Метод полягає в наступному…Для початку скажу вам таку штуку, що кожне озеро і кожна річка тут має окреме своє життя. Наприклад на річках форель клює з години 8-9 ранку і до 12 дня, потім бере перерву на 1-1.5 годину і знову починається кльов, він поступово набирає обороти чим раз то більше до години 4-6. Пізніше він явно зменшується. На даному озері, яке знаходиться поблизу Кіловни, зранку і в день покльовку побачити практично не реально. Думаю це зумовлено високою температурою +25-35. Раз вийшло так чисто випадково, що був на озері до години 8 вечора, і коли вже збирався, почався не реальний кльов, приблизно 8.30 вечора. Так як я без лодки і без необхідної апаратури, ями шукав сам, як зміг. Так, даний метод в тому, що потрібно було найти і попасти в яму, при тому ловити на не великій глибині 20-30см + до того всього піддьоргувати вудище до себе по трошки або в бік. А ще краще так сказати ловити вітер, щоб наживка пливла через нашу яму. Ключову роль зіграла сама приманка а особливо бойл з своїм запахом і коліром. Без нього на саму креветку результату 0. Хотілось би виділити що кльов тривав до 10 години вечора. Тобто з 8.30 до 10, півтора години….але результат втішив  хоча сама забава тривала не довго.

Результати:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Рибинки по грамів 200-500.

Доречі з форельки не реально смачна уха!

Дякую вам за увагу! З вами був Маркіян. Обовязково зустрінемося в наступних статтях! Успіху вам!

sqGXq4_vDOQ

Копіювання статті можливо тільки з зазначення ім’я автора а також з посиланням  на дану статтю.

Вам також може сподобатися...