Ловля карася на резинку

Всім Привіт! Доброго Вам риболовного дня! Сьогодні хочу розказати Вам про ловлю карася на резинку. В наш час така рибалка, думаю є одна з найдешевших і досить гуманна. Багато хто про неї чув і нею користувався… Вона була дуже популярна ще в часи коли в нас не було всяких прибамбасі з закордону, та коли прикормка була перемолоті сухарі без всяких добавок та ловили карасів  на простий пожмяканий хліб. Хочу додати, що така риболовля карася є дуже ефективна при любій погоді а особливо якщо є дуже вітряно.

Що входить в снасть:

  1. Сама резинка (роль амортизатор (так сказати пружина)) метрів 15-30. Можна придбати в рибацьких магазинах.
  2. Грузило від 100 до 250-300 грамів. Також можна придбати або вилити самому, про це розкажу в наступних статтях, як вилити в домашніх умовах грузило.
  3. Гачки (розмір 8-10 ), кормушки (не дуже великих розмірів, пружинки і т.д).
  4. Лєска (грубша або саме краще нитка або шнурок, щоб прикріпити грузило до резики), а також потрбіна лєска тонкіша, щоб вже безпосередньо розмістити на ній кормушки то поводки з гачками.
  5. Сигналізатор (кусок гуми або дзвіночок саме краще), та якийсь кусок арматури, щоб це все діло кудись в кінцевому результати привязати, та можна було зафіксувати на березі. То може бути якась підставка металева або на худий кінець кусок гілки і т.д.

Метод ловлі карася на резинку:

ловля карася на резинку

  1. грузило, 2. шнурок або нитка, 3. резинка, 4. лєска, 5. поводки з гачками або кормушки, 6. дзвіночок, 7. підставка, 8. прикормка.

Суть така, приїхали, дістали снасть, вручну закидуємо так далеко на скільки зможемо, але краще, якщо маєте лодку груз завести туди куда Вам потрібно, щоб не обірвати при закиді. І так ми все занурили, нічого не обірвали, режим натяжки. Витягуємо набиваєм кормушки прикормкою, я б радив декілька раз туди сюди повитягувати снасть і понабивати кормушки, щоб утворилася так звана лінія ловлі карася, щоб наше місце добре і правильно прикормилось. Далі, після підкормки ми пічкаєм гучки, стандартно і переважно це опариш і хробак, так як, може ще попастися не тільки карась а й плотва (ловля плотви), окунь на хробачка, підлящики і т.д. Доречі за моїми спостереженнями клює карась на резинку найкраще в ночі. Якщо Ви приїхали з ночівлею, то є суперовий варіант ловлі так, тому що постійні посіпування резинка не дадуть Вам заснути. В ночі йде краще, тому що карась любить тишену а так як Ви на протязі дня добряче підкормили, то чекайте на дуже жваві покльовки.

ловля карася

На цьому все, читайте наші статті. Дякую за увагу і вдалої Вам рибалки!

Копіювання статті можливо тільки з зазначення імя автора а також з посиланням  на дану статтю.

Вам також може сподобатися...